Starogard Gdański

zmień miasto »

Nie będzie Lata z Radiem. To dobrze czy źle?

Przejdź do artykułu

KOD

Komentarze (63)

tutam: Pal diabli gwiazdy. Liczy się promocja miasta na antenie ogólnopolskiej stacji, jaką jest Program 1 Polskiego Radia. Czy o tym myślą radni?

2014-07-31 07:20

tutam: Dopóki Muniek Staszczyk nie nauczy się nazwy naszego miasta, nie chcę go tu widzieć więcej.

2014-07-31 07:20

moh: ten artykul sie tylko nadaje na wiocha.pl i ten caly starogard, no kurde to miasto za chwile bedzie miastem widmo, to ma byc stolica kociewia?

2014-07-31 07:20

lucy: Tak bo Starogard to wieś a na wieś gwiazdy nie przyjadą !
Tylko dlaczego ta wieś ma prezydenta ?
Myślę że sołtys to odpowiednie stanowisko dla zarządcy tej wsi :)

2014-07-31 07:20

JAN MATEJKO: PO CO GWIAZDY I 120 TYS W PLECY.ZROBIĆ WIECEJ IMPREZ CYKLICZNYCH I PORZADNYCH.CZYM WY CHCECIE LUDZI PRZYCIAGNAC.ZNAM SIE NA IMPREZACH I TO DOBRZE.PO PIERWSZE-PLAKATY WIESZA SIE MIESIAC PREDZEJ,A NIE 4 DNI PRZED IMPREZA-BRAK FREKFENCJI.PLAKATY POWINNI BYC W CAŁYM STAROGARDZIE A NIE W GAZECIE I NA RYNKU.PO DRUGIE ZROBIC MNÓSTWO ATRAKCJI DLA DZIECI-ZAPŁACIC WYSTAWCOM ZA DMUCHANCE ABY BYŁO GRATIS.PO TRZECIE JAKIES GRATISY-KIAŁBASKI,GROCHÓWKA,DROZDZOWKI.NISKIE CENY.PO CZWARTE DOBRY ZESPÓŁ MUZYCZNY.FREKFENCJA I LUDZIE ZADOWOLENI.

2014-07-31 07:20

ZYGA: IMPREZY W STAROGARDZIE SĄ POTRZEBNE,ALE NIKT CHYBA NIE MA WYOBRAŻNI O CO CHODZI W IMPREZACH.TE WASZE KICHY SĄ PO TO BY ODFAJKOWAC JE W ZESZYCIE.NIE MUSI BYĆ IMPREZY ZA 120TYS, BO TO PRZEGINKA.ZROBIĆ MNIEJSZE,ALE DOBREJ RANGI.IMPREZA W STAROGARDZIE TO DZIEŃ DZIECKA-BO TO ROBI KSIĄDZ I Z GŁOWĄ-DLA DZIECI WSZYSTKO GRATIS-MULTUM LUDZI....ZOBACZCIE JAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE W OCYPLU-FESTYNY CO 2 TYGODNIE.LUDZIE NIE MAJĄ GDZIE TAŃCZYĆ.

2014-07-31 07:20

myślący: TAK TAK TAK ! Trzymam kciuki za pana Tomka ! Widać że choć jednej osobie zależy na tym żeby coś się działo w tej lewakowej krainie Stachowicza.

2014-07-31 07:20

Łukasz i Martyna T.: Tak Tomek walcz! Niech się coś dzieje w tej dziurze! A jak nawet sprzeda kiełbasę i piwo to co z tego. Zazdrośni? To zakładać działalność i też sprzedawać. Kiełbasę i piwo może sprzedawać też na imprezach mniejszej rangi.

2014-07-31 07:20

tt: Ja tych nie wybierałem - wiec mam prawo krytykować !
Byłem też za odwołaniem obecnego sołtysa !
Tych których ja wybierałem nie dostali sie do korytka :(

2014-07-31 07:20

Tomasz Walczak: Widzę, że wychodzi ten typowy dla władz tego miasta charakter. Jeżeli ktoś walczy o coś dla ludzi to trzeba go sprowadzić do parteru. Niestety nie mnie. Bo do takich ludzi nie należę. Dla tych anonimowych zawistnych internautów (zapewne z kręgu moich kolegów z rady miasta) informuję, że w odróżnieniu od was jeżeli w coś się angażuję to robię to bezinteresownie. Insynuowanie o chęci sprzedaży kiełbasek czy piwa jest jakąś niedorzecznością. Jedynym moim celem jest to aby w tym mieście w końcu zaczęło się coś dziać. Mówicie o biedzie, ale wy tą biedę tworzycie. Bez sensownej pozytywnej promocji tego miasta, bez zaangażowania ludzi nic się nie zmieni. Lepiej jest mówić latami mieszkańcom o biedzie i braku pieniędzy i nic nie robić. A z drugiej strony jak uczyniono to w tym roku przeznaczać 550 tys zł na podwyżki dla pracowników urzędu miasta. Ja takiemu myśleniu, które niestety od jakiegoś czasu popiera większość rady sprzeciwiam się. Po to jestem radnym aby walczyć żeby Starogard Gdański przyciągał ludzi i tętnił życiem a nie Tczew i inne bogatsze miasta jak tu ktoś napisał

2014-07-31 07:20

Lina555: Takich wybraliśmy!

2014-07-31 07:20

tt: Pogonić wszystkich z ul.Gdańskiej !!!
A sołtys Starogardu to typowy wodzirej balów emeryckich !!!!
O radnych naszej wsi nawet nie warto wspominać !!!

2014-07-31 07:20

rajca: Za 120 tys. zł można zrobić naprawdę kilka całkiem fajnych imprez z zaangażowaniem miejscowych twórców , których nie brakuje. Za jeden wieczór taką kasę to totalny przekręt. Pan W. jeszcze raz dał dowód że nie do końca wie po co jest w tej radzie. Zresztą co ten pan wogóle zrobił , czym się wyróznił oprócz obrażania ludzi kiedy jescze pisał w swoim brukowcu? Teraz za miejskie pieniądze chce zrobić sobie interes i kampanię jednocześnie. No cóż i tak można. Ale mam nadzieję że jego wybór do tej rady to już ostatnia pomyłka elektoratu.

2014-07-31 07:20

zas: Radny Tomasz W. chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ,jak odbędzie się impra to radny przy okazji sprzeda kilka lub kilkanaście tyś.butelek piwa i tyle samo kiełbasek.KTO TEKIEGO TYPA WYBRAŁ ?Co radny Tomcio zrobił aby powstały nowe miejsca pracy?Tylko imprezy w głowie Tomka W.Ludzie do gara nie mają co włożyć a Tomcio tylko by się bawił !

2014-07-31 07:20

magnum357: Po co to ( coś ) robić, kapela bawarska w parku jest lepsza. Po 4 piwach grała jak rolling stones. Najlepiej to na Gdańskiej kłócić się 3 dni o nazwę ronda!!! Stachowicz zapowiadał reformę!!! i oszczędności w UM w jednym z referatów. Miały być oszczędności. I co, i g.....wno jak zwykle wyszło. Sprawa ucichła i jest jak zawsze, teraz jeszcze lepiej bo z nierobami z PO przy boku. Jak się słucha niektóre postulaty tych panów to zastanawiam się, czy oni są pod wpływem jakiś środków. Za taką pracę i aż tyle sesji oraz bardzo owocną pracę powinni dostawać max 200zł. Tutaj, my mieszkańcy zdecydowanie przepłacamy!!!!!!!!!!

2014-07-31 07:20

Wersja klasyczna | Serwisy mobilne Polskapresse